Autor:

Tomek

Utworzono:

02.11.2015

W ostatnim meczu sezonu jesiennego Marcovia Marki przegrała z liderem tabeli - zespołem Żagle Warszawa. O wyniku meczu zadecydowała druga kwarta w której zespół gospodarzy strzelił aż 5 bramek nie tracąc żadnej. Duża przewaga Żagli była widoczna w całym meczu. Jeszcze w pierwszej kwarcie Marcovia broniła się dzielnie przed groźnymi atakami gospodarzy tracąc bramkę tuż przed końcem - 1:0. Kilka ciepłych słów można napisać o trzeciej kwarcie w której padły dwa gole dla Marcovii i były szanse na kolejne dwa trafienia. Po akcjach Julka Janiszewskiego bramki strzelili Maciek Zygmunt oraz Kuba Matykiewicz. Wydawało się że ta kwarta będzie wygrana przez Marcovię ale gospodarze tuż przed końcem strzelili kolejno trzy gole. Trzecia odsłona meczu została przegrana przez gości 3:2. To była najlepsza kwarta w wykonaniu Marcovii. W IV kwarcie gospodarze strzelili jeszcze dwa gole ustalając wynik spotkania na 11:2.

Gratulujemy drużynie Żagli Warszawa awansu do wyższej klasy rozgrywkowej i życzymy sukcesów w następnym sezonie.

Dziękujemy drużynie Marcovii za wiele pięknych chwil w tym sezonie i życzymy sukcesów na wiosnę. Tak naprawdę chłopaki są w obecnym składzie od dwóch miesięcy a już pokazali że potrafią grać ładnie piłką i wygrywać mecze. Na Żagle, Talent i Drukarza to jeszcze było za mało ale na wiosnę wrócą silniejsi.