Autor:

Victoria Warszawa

Utworzono:

09.09.2015

Mecz zaczął się dla nas fatalnie. Talent już 2 min meczu po błędzie naszego zespołu strzela bramkę na 0-1. Po 9 min gry jest i indywidualnej akcji ich zawodnika jest już 0-2. Na szczęście nasz zespół nie podłamał się i potrafił szybko wrócić do gry. W 11 min po odbiorze piłki i asyście Oliego, bramkę na 1-2 strzela Miki, było to jego pierwsze trafienie w meczu ligowym. BRAWO!
W drugiej kwarcie Victoria zaczęła atakować znacznie wyżej, Talent próbując wyprowadzić akcje ofensywną starał się grać tylko i wyłącznie po ziemi, co kończyło się często stratą. W 24 min i faulu na Michale, do rzutu wolnego podszedł Oli, który mocnym strzałem w okienko wyrównuje wynik, 2-2.
Trzecia kwarta wygląda podobnie jak druga, jesteśmy ustawieni bardzo wysoko i nie pozwalamy odetchnąć rywalowi. W 36 min daje to upragniony efekt w postaci bramki na 3-2. Po celnym dośrodkowaniu Szymka, drugiego gola dla nas strzela Miki.
W czwartej kwarcie Targówek zaczął tworzyć groźne sytuacje po akcjach z lewej strony, jedna z nich w 52 min przyniosła bramkę na 3-3. Victoria szybko odpowiedziała na stratę prowadzenia i 54 min po strzale z rzutu wolnego Kamila, piłkę w bramce umieścił Michał. Niestety zabrakło koncentracji, w wyniku czego po indywidualnej akcji Talent w 56 min wyrównuje. 4-4. Do końca meczu nic się nie zmieniło.

Podsumowując, rywale próbowali grać dzisiaj bardzo dużo piłką co przy wysokim pressingu naszego zespołu nie do końca im wychodziło. My ograniczaliśmy się do szybkich kontrataków. Mecz był wyrównany i wynik jest uczciwy, mimo że to nasza drużyna miała więcej sytuacji podbramkowych to jednak rywal był w tym meczu odrobinę lepszy piłkarsko.